běh 17. listopadu

Státní svátek jsme jako sportovní klub oslavili sportem. Pořádali jsme 4. ročník Běhu 17. listopadu. Krásné listopadově mrazivé, ale slunečné dopoledne, přilákalo na start závodu 57 běžců.

Závod byl opět součástí Iscarex poháru a měl slušnou úroveň dosažených výsledků. Pro běžce všech věkových kategorií byla připravena trať o délce 5,5km. Běhavá krosová trať vedla lesoparkem Liboháj a okolím Šibeničního vrchu. Pozitivem oproti loňskému ročníku byla účast mnoha běžců z Poličky a okolí. Celkovým vítězem se stal mezi muži Jiří Brychta (TJ Nové Město na Moravě), druhé místo obsadil Martin Moravec (Vencl tým Ústí nad Orlicí), třetí příčku vybojoval Tomáš Fliedr (F-BIKE KLUB SÁDEK). Mezi ženami zvítězila Barbora Nováková (Sokol Kunvald), druhá byla Lenka Dušková (Iscarex Česká Třebová) a třetí příčku obsadila Jana Matyášová (Silvita s.r.o. Ústí nad Orlicí).

Poděkování patří organizátorům - jmenovitě Jirkovi Burešovi, Jirkovi Fliedrovi, Jirkovi Bartoňovi, Lence Bartoňové, Zdence Fliedrové, Petru Trávníčkovi, Vaškovi Srnskému, Vojtovi Hanykovi, Pepovi Šuterovi a dalším, kteří závod podpořili. Díky!