Běh 17. listopadu 2019

V neděli jsme pořádali 5. ročník Běhu 17. listopadu. 30 let svobody přijelo pohybem oslavit 66 závodníků.

Panovalo nezvykle teplé počasí, trať lehce blátivá, ale rychlá. Tentokrát bylo na výběr z trati 6km a 3km, přičemž výsledky z 6km se započítavali do Iscarex poháru 2019. Start byl na Poličské sjezdovce, prvních pár metrů se běželo do sjezdovky, následovaly pěšinky a cesty v Liboháji. Na krátké trati zvítězil Adam Jirků z Nového Města na Moravě. Na dlouhé trati dominoval stejně jako loni Jiří Brychta 24:47 (Nové Město na Moravě), druhé místo Bonifác Boháč 25:25 (Vencl team Ústí nad Orlicí) a třetí místo vybojoval domácí Tomáš Fliedr 25:45 (F-BIKE KLUB SÁDEK). Nejrychlejší z žen byla Ivana Klímová 31:37 (Atletika Polička).

Děkujeme všem závodníkům za předvedené výkony. Také děkujeme všem, kteří pomohli tento závod připravit.